CZ 100_431.png
SK 100_431.png
HU 100_431.png
PL 100_431.png
FR 3.png
flag ES 30x20.png
clearshot
CO JE ClearShot?
ClearShot je skládací stojánek velikosti kreditní karty fungující jako stativ. Je kompatibilní se všemi chytrými telefony, dokonce i s iPhone 5 nebo 6! Byl navržen pro zlepšení fotografování chytrými telefony. Právě probíhá patentové řízení.

Jistě jsi už někdy pořídil selfie sebe, s partnerkou, partnerem či přáteli. Natáhneš ruku a snažíš se dobře zamířit. Pokud je fotka ostrá, máš na ní své rameno a mnohdy dvojitou bradu jako bonus.
Samozřejmě, někdy můžeš svěřit svůj mobil za 10 000 Kč neznámému kolemjdoucímu...
PROČ ClearShot POTŘEBUJI?
Odpověď je jednoduchá – každý chce mít lepší fotky a nikdo se nechce tahat s objemným příslušenstvím. A tento mini stativ nezabere v kapse či peněžence fotografa téměř žádné místo.
Vytáhni ClearShot z peněženky, jen dvěma prsty jej postav do polohy připravené k focení, zasuň svůj chytrý telefon, nastav samospoušť a buď kreativní! Funguje jak v poloze na šířku tak na výšku, v úhlech cca 45 stupňů na oba směry. ClearShot je stabilní, rychle a snadno postavitelný, má minimální rozměry.
JE MŮJ TELEFON KOMPATIBILNÍ S ClearShot?
ANO. Unikátní flexibilní design umožňuje použití pro jakýkoliv smartphone na trhu. Extra velké telefony, jako např. Samsung Galaxy S, vzhledem ke své hmotnosti a rozměrům dovolují pouze pevné úhly 45 a 90 stupňů.
PROČ NEVYRÁBÍTE JEN POUZDRO S VESTAVĚNÝM STOJÁNKEM?
Stručná odpověď zní: SVOBODA! Existují stovky pouzder či obalů na telefony. Někteří lidé jsou ochotní zaplatit vysokou částku za svůj vysněný obal na telefon. A my na tom nechceme nic měnit ani nikoho přesvědčovat, že by si měl kupovat speciální obal. ClearShot byl navržen tak, aby vyhovoval většině.
K ČEMU ClearShot SLOUŽÍ?
Slouží jako stativ k pořízení ostřejších snímků, sebe nebo skupiny. Také jej lze využít pro videohovory např. přes Skype. Můžeš pořizovat sekvenční snímky nebo koukat na film v polední přestávce. S bezdrátovou klávesnicí propojenou např. přes BlueTooth si můžeš vytvořit jedinečný počítač a rychleji posílat SMS-ky nebo e-maily.
VEJDE SE DO PENĚŽENKY? JAK JE VELKÝ?
ANO, VEJDE. Délka je o 3 mm kratší než standardní kreditní karta, aby se ClearShot snadno vešel do přihrádky vaší peněženky.

Rozměry:
Délka: 81 mm = o 3 mm kratší než standardní kreditní karta
Šířka: 53 mm = o 1 mm užší než standardní kreditní karta
Tloušťka: 2,2 mm = jako 2 kreditní karty na sobě
JAKÝCH ÚHLŮ JE MOŽNO DOSÁHNOUT?
Změna úhlu je velmi jednoduchá, stačí jen pohnout telefonem a zůstane v nové pozici. Úhly 45 a 90 stupňů lze zafixovat pomocí vyseknutých otvorů. Tloušťka telefonu také ovlivňuje rozsah možných úhlů.
JE TAK TENKÝ! OPRAVDU POSKYTUJE DOBROU OPORU?
Ano - ClearShot poskytuje vynikající stabilitu pro váš telefon téměř v každém úhlu. I když změníš úhel telefonu, přesunuté těžiště zůstává v blízkosti středu základny a bočnice telefon drží.
VYDRŽÍ ClearShot OPAKOVANÉ POUŽÍVÁNÍ?
ClearShot byl navržen tak, aby při správném skládání bočnic vydržel věčně. Obdobně funguje uzavírání krabiček TicTac. Můžeš tedy bočnice opakovaně skládat a rozkládat a panty se nezlomí. Již jsme vyrobili několik tisíc kusů a nemáme žádné zprávy, že by se plast lámal.
© clearshoteu.eu 2016
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one